LANGMaster sleva shop    www.aj.cz/langmaster/product.asp?id=410


LANGMaster Francouzština FACETTES - kurz a překladový slovník + dárek
  LANGMaster Francouzština FACETTES - kurz a překladový slovník + dárek   
Cena:  2499,-Kč vč. DPH    
Běžná cena:  2999,-Kč
Ušetříte:  500,-Kč (16%)
Cena bez DPH: 2065,-Kč
DPH: 21%

Kompletní kurz francouzštiny je založen na nejnovějších učebnicích francouzštiny Facettes nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, které byly upraveny pro výuku pomocí počítače a rozšířeny o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely ve francouzštině. Kurz obsahuje 170 hodin intenzivní výuky, NAVÍC ZDARMA sluchátka s mikrofonem (5x CD-ROM).

Kategorie: výukový CD-ROM, slovník na CD-ROM
Jazyk: francouzština
Úroveň: začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Zaměření: slovní zásoba, gramatika, poslech a porozumění, výslovnost
Obsah: 5x CD-ROM, sluchátka s mikrofonem
Výrobce: LANGMaster International, s.r.o.

Objednávky a dotazy možno i telefonicky: 272 732 183 (O2 Czech Republic), 604 714 033 (T-Mobile), 721 461 154 (O2 Czech Republic)


Popis produktu LANGMaster Francouzština FACETTES
Kompletní kurz francouzštiny je založen na nejnovější učebnici francouzštiny Facettes nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, které byly upraveny pro výuku pomocí počítače a rozšířeny o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely ve francouzštině.

Při výuce můžete postupovat podle předem připraveného výukového plánu nebo podle vlastního uvážení vybírat lekce a stránky. Data kurzu jsou mezi sebou důsledně provázána, takže když děláte cvičení, můžete se jedním klepnutím myši podívat na gramatický výklad nebo související cvičení.

Klíčem k efektivnímu učení je správné načasování opakování, které nesmí přijít příliš pozdě (už si nebudeme nic pamatovat) ani příliš brzy (budeme opakovat zbytečně často). K učení francouzských slovíček a frází slouží metoda RE-WISE, jejímž úkolem je zachovat ve studentově paměti co nejvíce znalostí a zároveň minimalizovat počet nutných opakování.

Nezbytným prvkem výuky jazyka je nácvik správné výslovnosti. Pomocí zobrazených hlasových křivek se můžete naučit mluvit tak, aby vám rozuměli i rodilí mluvčí.

Aplikace používá nejnovější softwarové technologie. Modulární uspořádání a otevřenost systému umožňují jeho využití nejen pro jazykové vzdělávání, ale obecně pro tvorbu výukových multimediálních programů.Hlavní rysy
KURZY
Moderní učebnice
Výklad gramatiky
francouzsko-české glosáře
Nácvik správné výslovnosti

GRAMATIKA

GLOSÁŘ

SLOVNÍK
Česko-francouzský a francouzsko-český slovník
Rychlé fulltextové hledání
Namluvena výslovnost hesel
Synonyma
Příbuzná slova
Slovní spojení
Náhledy designu
Francouzština FACETTES
Obsah
Instalační CD pro LANGMaster eduExplorer
Toto instalační CD slouží k nainstalování titulů edice LANGMaster, které používají k prohlížení dat aplikaci eduExplorer.

Francouzština FACETTES - Začátečníci
Stránek: 320
Cvičení: 284
Audionahrávek: 78
Hodin výuky: 70
Slovíček a frází: 1660
Obrázků a fotografií: 455

Francouzština FACETTES - Středně pokročilí
Stránek: 350
Cvičení: 319
Audionahrávek: 82
Hodin výuky: 69
Slovíček a frází: 1999
Obrázků a fotografií: 508

Francouzština FACETTES - Pokročilí
Stránek: 278
Cvičení: 178
Audionahrávek: 35
Hodin výuky: 39
Slovíček a frází: 1069
Obrázků a fotografií: 298

Česko-francouzský a francouzsko-český slovník
Úroveň: začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Elektronický česko-francouzský a francouzsko-český slovník určený všem studentům francouzského jazyka. Obsahuje 50000 hesel, 90000 významů, 25 000 ozvučených hesel.

Jak se LANGMaster liší od běžných výukových kurzů?Minimální požadavky na systém
PC Pentium 166 MHz, 64 MB RAM
100 MB volného místa na disku
rozlišení 800x600, High Color (16bit)
CD-ROM mechanika (8-rychlostní)
zvuková karta (SB kompatibilní)
mikrofon (u jazykových kurzů)
Microsoft Internet Explorer 5.5 (je součástí instalačního CD-ROM)
Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT 4.0, Vista
Související produkty
LANGMaster Francouzština - Poslechy nejen na cesty (3x audio CD) + dárek
Jedná se o doplňkovou zvukovou cvičebnici francouzštiny na třech audio CD, kterou můžete použit samostatně, ale především jako rozšíření titulů Francouzština FACETTES a Francouzština EXPRESS. Cvičebnice je namluvena špičkovými rodilými mluvčími v zahraničních nahrávacích studiích. Každé audio CD obsahuje úvodní promluvy v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat. Pomocí této zvukové cvičebnice si především zlepšíte porozumění, rozšíříte slovní zásobu a zlepšíte výslovnost.
Naše cena: 499 vč. DPH
LANGMaster Francouzština FACETTES v hrsti (5x CD-ROM, 3x audio CD) + dárek
Kompletní kurz francouzštiny pro začátečníky až pokročilé s překladovým slovníkem. Audio cvičebnice na cesty jako BONUS. Zdarma sluchátka s mikrofonem (5x CD-ROM, 3x audio CD).
Naše cena: 2699 vč. DPH
Běžná cena: 3498,-Kč
Dále doporučujeme
Přehled produktů, které si zákazníci často kupují spolu s produktem LANGMaster Francouzština FACETTES - kurz a překladový slovník + dárek:

EDDICA Francouzština do ucha - pack 6CD + dárek
Audio učebnice francouzštiny na CD jsou založeny na principu poslechu a porozumění. Stručné, ale výstižné vysvětlení gramatických jevů, poslech příkladů a následný poslech vět namluvených rodilým mluvčím. Nahrávky v provedení: francouzská věta namluvená rodilým mluvčím - krátká pauza - český překlad. Šesté – softwarové CD – obsahuje všechny nahrávky z audio CD ve formátu MP3 a dále umožňuje uživateli aktivní procvičování, tvorbu vlastních audiostop, různé tiskové výstupy... (5x audio CD, 1x CD-ROM, tištěný booklet s textem k audio CD).
Naše cena: 569 vč. DPH
Běžná cena: 690,-Kč
Lingea Lexicon 5 Francouzský velký slovník - ozvučený + dárek
Nová generace elektronického slovníku Lexicon. Největší slovník současné francouzštiny, který se svým rozsahem blíží vícesvazkovému slovníku vydanému v 70. letech. Slovní zásoba i vybrané příklady jsou však veskrze současné. Najdete zde i neologismy doporučené k užívání Francouzskou akademií. Samozřejmostí jsou základní termíny mnoha vědních oborů, slova užívaná v hovorové mluvě i slova nespisovná. Obsahuje: 386000 překladů, 156000 významů, 97000 hesel, 83000 vazeb, příkladů a frází, 25000 ozvučených hesel. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši (1x CD-ROM).
Naše cena: 1349 vč. DPH
Běžná cena: 1890,-Kč